۸ بک لینک رایگان با کیفیت بالا

8link1

۸ بک لینک رایگان

بک لینک ها نقش مهمی در سئوی سایت دارند و باعث افزایش ترافیک سایت شده و روی رتبه بندی وب سایت یکی از مهمترین گزینه ها هستند.

بک لینک چیست؟

یک مثال ساده : وقتی کسب و کاری راه اندازی می کنید چه کار می کنید؟

شما شروع به تبلیغات در تلویزیون، رسانه های اجتماعی، روزنامه می کنید و همچنین پوسترهایی برای کسب و کار خود تولید می کنید و حتی در وب سایت هایی تبلیغات خود را بصورت بنرهای تبلیغاتی منتشر می کنید.

اینها بخشی از یک مارکتینگ هستند تا کسب و کار خود را رشد دهید و به هدف خود برسید.

بک لینک ها مانند تبلیغات هستند اما به زبانی ساده و آسان، یک نوع پوستر است که شما در جایی پست می کنید و به مردم می گویید که یک کسب و کار دارید.

بک لینک ها مانند پوستر برای وب سایت شما عمل می کنند، وقتی یک بک لینک ایجاد می کنید به پوستری برای وب سایت شما در یک صفحه تبدیل می شود و افرادی که از آن صفحه بازدید می کنند اگر خدمات شما مفید باشد از صفحه شما نیز بازدید می کنند و از این طریق می توانید ترافیک زیادی ایجاد کنید.

در این مقاله ما در مورد سه پلتفرم بک لینک رایگان صحبت خواهیم کرد و راه اندازی آنها فقط با یک فرآیند ثبت نام آسان است.

۱. شبکه اجتماعی Reddit

شبکه اجتماعی Reddit

این یک پلتفرم اجتماعی مستقر در آمریکا با ترافیک عظیم است و روزانه میلیون ها نفر از آن بازدید می کنند.

ایجاد بک لینک در اینجا بسیار آسان و رایگان است. یکی از امتیازات این پلتفرم این است که شما از آمریکا، آلمان، استرالیا و غیره ترافیک دریافت خواهید کرد که به معنای CPC بالاست و به طور همزمان درآمد شما را افزایش می دهد.

ایجاد بک لینک در اینجا بسیار آسان است، فقط باید به انجمنی بپیوندید که برای مقاله شما مناسب است و سپس می توانید لینک مستقیم خود را ارسال کنید یا می توانید چند خط از مقاله خود را بنویسید و در نهایت می توانید پیوند خود را اضافه کنید.

همانطور که می دانید، اگر ما از بلاگر یا یوتیوب استفاده می کنیم، به دلیل مشکلات کپی رایت نمی توانیم محتوای دیگران را کپی کنیم.

محتوا می تواند به صورت موسیقی، ویدئو یا تصویر باشد. بنابراین این یک سردرد بزرگ برای ما می شود زیرا نمی توانیم هر بار تصاویر، ویدیوها یا موسیقی خود را بسازیم.

با اینکه یوتیوب شبکه ای مفید برای دریافت بک لینک است اما راحتی یک شبکه اجتماعی مانند reddit را ندارد.

کافیست در این شبکه اجتماعی عضو شوید و فعالیت خود را آغاز کنید.

یک نکته : هر صفحه ای که شما در هر جایی ایجاد کنید برای شما یک وب سایت جدا محسوب می شود و بهتر است برای آن شبکه اجتماعی نیز لینک سازی کنید تا کیفیت آن صفحه را بالا ببرید و نیازی نیست شما برای ارائه خدمات سئو حتما برای هر وب سایتی یک شبکه اجتماعی بسازید.

لیستی از شبکه های اجتماعی را داشته باشید و روی آنها فعال باشید تا کیفیت آنها افزایش یابد تا لینک هایی که دریافت می کنید با کیفیت باشند.

۲. پلتفرم Medium

پلتفرم Medium

همچنین یک پلت فرم انتشار آنلاین آمریکایی است که به معنی ترافیک کشورهای غربی و CPC بالا و درآمد اضافی است.

این وب سایت شبیه همان reddit است، اما شما نیازی به پیوستن به هیچ انجمنی در اینجا ندارید و کار با آن بسیار ساده تر می باشد.

مانند فیس بوک است که شما مستقیماً مقالات خود را در آن منتشر کنید.

در این پلتفرم باید مستقیماً مقالات خود را بنویسید. پس از نوشتن چند خط از مقاله خود همانطور که در reddit انجام دادید، لینک مقاله خود را در آخر پست خود قرار دهید و شروع به انتشار کنید و دوستان باور کنید که از روز اول پس از انتشار مقاله خود در سایت خود تفاوت در ترافیک سایت خود را احساس خواهید کرد.

در آنجا آشفتگی ایجاد کنید، باید در آنجا پست هایی به خوبی سازماندهی شده بنویسید که مردم را جذب کند و آنها به سایت شما مراجعه کنند.

فعالیت شما می تواند برای شما بازدهی بهتری داشته باشد و برای لینک پروفایل خودتان نیز لینک سازی کنید تا تاثیر بهتری دریافت کنید.

این پلتفرم دارای ظرفیت ترافیک بسیار زیادی است و مانند reddit روزانه میلیون ها کاربر از آن بازدید می کنند و همچنین دارای یک برنامه است که می توانید آن را در پلی استور گوشی اندرویدی خود دانلود کنید.

۳. وبلاگ رایگان گوگل Blogger

وبلاگ رایگان گوگل Blogger

بله دوستان من در مورد همان وبلاگ نویسی معروف گوگل به نام Blogger که شما استفاده می کنید صحبت می کنم.

این می تواند بک لینک نیز برای سایت شما کاملاً رایگان ایجاد کند.

در بلاگر باید وبلاگ های رایگان بیشتری با دامنه blogspot ایجاد کنید و بعد از آن وبلاگ خود را توسعه دهید، تمام صفحات لازم را ایجاد کنید و شروع به ارسال مقاله سایت اصلی خود در اینجا کنید و همچنین لینک مقاله سایت اصلی خود را در اینجا قرار دهید. وبلاگ تازه ایجاد شده را نیز در کنسول جستجوی گوگل و مقالات آن ارسال کنید و در نهایت بک لینک های خود را ایجاد کنید.

حتی شما می توانید یک وبلاگ درست کنید و داخل آن محتوا نیز منتشر کنید تا کیفیت آن بالا بروید و همانطور که تاکید کرده ام برای این وبلاگ نیز لینکسازی کنید تا کیفیت بلاگ بالا رفته و بک لینک های بهتری دریافت کنید.

دوستان پس از وبلاگ های تازه ایجاد شده شما در کنسول جستجوی گوگل ایندکس می شوند و شروع به نمایش در گوگل می کنند.

وقتی کسی مطلبی را در رابطه با مقاله شما جستجو می کند، از وبلاگ تازه ایجاد شده شما بازدید می کند و پس از خواندن چند خط از مقاله شما، لینک سایت اصلی شما را پیدا می کند و اگر مقاله شما بسیار جالب باشد روی آن لینک کلیک می کند.

ترافیک سایت اصلی شما را افزایش می دهد. اما دوستان این کار نیاز به صبر دارد زیرا می دانید که سایت ها برای ظاهر شدن در ۱۰ نتیجه برتر در گوگل زمان می برند و به محتوای شما نیز بستگی دارد، بنابراین باید صبر داشته باشید. بعد از ۳ یا ۴ ماه بهترین نتیجه را به شما می دهد اما باید به طور مداوم کار کنید.

اما فعالیت شما شرط اصلی برای رشد بلاگ و دریافت بک لینکهای با کیفیت تر می باشد.

۴. پلتفرم GOOGLE QUESTION HUB

پلتفرم GOOGLE QUESTION HUB

این یک پلتفرم قابل اعتماد است که توسط گوگل ارائه شده است. درست مانند Quora است که در آن افراد در آنجا سؤال می پرسند و دوستان در این پلتفرم می توانید بک لینک های dofollow برای وب سایت خود ایجاد کنید.

شما باید سوالات مربوط به جایگاه خود را پیدا کنید و اگر پاسخی به آن سوال به شکل مقاله دارید، کافیست روی ارسال کلیک کنید و لینک مقاله خود را در آنجا ارائه دهید.

شخص به صورت خودکار از محتوای شما بازدید می کند و از این رو ترافیک وب سایت شما افزایش می یابد.

اما به یاد داشته باشید که با گوگل برای سئو کلاه سیاه استفاده نکنید در غیر این صورت روی وب سایت شما تأثیر می گذارد. فقط لینک های مربوط به سوال را در آنجا ارسال کنید تا بک لینک درستی دریافت کنید.

۵. پلتفرم QUORA

پلتفرم QUORA

شما باید همین کار را در Quora انجام دهید و سوال را پیدا کنید و به آن پاسخ دهید. همچنین در نهایت لینک مقاله خود را ارائه دهید.

پلتفرم Quora به شما کمک می کند تا ترافیک زیادی ایجاد کنید زیرا می دانید که هر سومین مقاله در جستجوی Goolge مربوط به خود Quora است.

۶. پلتفرم ویرگول virgool

پلتفرم ویرگول virgool

پلتفرم ویرگول برگرفته و ورژن فارسی مدیوم Medium می باشد که شما می توانید محتوای خود را در آنجا منتشر کنید.

لینک های دریافتی شما در این پلتفرم Nofollow می باشد، اما این موضوع را در نظر نگیرید چون تاثیر لینک ها از نظر گوگل یکی بوده و هیچ ارتباطی به Dofollow یا Nofollow بودن لینک ندارد.

۷.  پلتفرم تامبلر TUMBLR

پلتفرم تامبلر TUMBLR

این یکی دیگر از پلتفرم های اجتماعی است که می تواند مقداری ترافیک برای شما فراهم کند. همان medium است و شما باید همین رویه را در اینجا دنبال کنید.

۸. پلتفرم اجتماعی LINKEDIN

پلتفرم اجتماعی LINKEDIN

بسیاری از شما دوستان در مورد آن آگاه هستید. این یک پلتفرم اجتماعی دیگر مانند فیس بوک است. در اینجا شما نیازی به نوشتن داستان ندارید بلکه فقط لینک مقاله خود را کپی کرده و در آنجا قرار دهید. در صورت تمایل می توانید داستان خود را نیز در آنجا بنویسید و لینک مقاله اصلی خود را در مورد آن ارائه دهید.

پیشنهاد می کنم که هر محتوایی که لینکش را آنجا منتشر می کنید از هشتگ های مرتبط نیز استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *