خدمات سئو

خدمات سئو سایت

امروزه می توان گفت تمام کسب و کارهای موفق کوچک و بزرگ یا شرکت های کوچک و بزرگ و انواع کسب و کارها با هر موضوعی برای خود وب سایتی دارند که برای بیشتر دیده شدن تلاش می کنند تا در درتبه های برتر گوگل جایگاهی خوبی داشته باشند که در دریافت ورودی کسب و کارشان تاثیر خوبی داشته باشد. این امر منجر به فروش بهتر شده و در افزایش درآمد و برندینگ کسب و کار شما می تواند گزینه مهمی باشد. در نظر داشته باشید که این موضوع مستلزم فعالیت هایی برای بهینه سازی درست وب سایت می باشد که می توان رتبه خوبی را با اصول و استراتژی داشته باشید تا با دریافت تخصصی خدمات سئو سایت شما می توانید توسط یک متخصص با تجربه و کاربلد جایگاه حوبی را در گوگل نسبت به رقبای خود کسب کنید تا در رشد کسب و کار خود موفق باشید.

من علی اصبحی خدمات سئو را به شیوه ای حرفه ای با استراتژی دقیقی انجام می دهم و هدف من افزایش ورودی وب سایت برای فروش بهتر و در این مسیر برنامه ریزی را به شیوه ای انجام می دهم تا مشتریان هدفمند بصورت ارگانیک از گوگل دریافت کنید.

اگر می خواهید از رقبای خود پیشی بگیرید و در رتبه های برتر گوگل قرار بگیرید وب سایت خود را به من بسپارید تا با بررسی و بهبود وضعیت سایت شما جهت بهینه سازی وب سایت شما و آنالیز رقبای شما بهترین و ارزشمند ترین کلمه های کلیدی را برای وب سایت شما انتخاب و سئو کنم تا ترافیک سایت شما افزایش یابد و فروش بیشتر و بهتری داشته باشید.

خدمات سئو سایت برای افزایش فروش و ورودی سایت

لازمه هر کسب و کاری در صورت داشتن وب سایت یا بعد از طراحی سایت دریافت خدمات سئو می باشد تا وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو بخصوص در گوگل قرار گیرد و طی مراحل خدمات سئو بازدید و ترافیک وب سایت شما نیز افزایش یابد.

با افزایش ورودی وب سایت شما که بازدید کنندگان طبیعی ( organic ) داشته باشد برای شما نیز در روند رشد کسب و کارتان افزایش فروشتان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

خدمات سئو وب سایت دو قسمت اصلی دارد تا سایت شما در رتبه های برتر گوگل قرار گیرد

 1. سئو داخلی On-Page
 2. سئو خارجی Off-Page
seoservices1

سئو داخلی وب سایت On-Page

سئو داخلی هر وب سایتی شامل مواردی برای افزایش بهبود و بهینه شدن سرعت وب سایت، بهینه سازی حجم تصاویر، بهبود لینک سازی داخلی، رفع مشکلات قالب وب سایت، تنظیم نقشه وب سایت می باشد تا سایت از نظر کاربران وب سایت سرعت خوبی داشته باشد و از نظر کارپسند بودن نیز بهینه گردد تا برای بازدید کنندگان وب سایت شما خسته کننده نباشد.

سئو خارجی وب سایت Off-Page

سئو خارجی به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که خارج از وب سایت با هدف بهبود سئو وب سایت از جمله خرید رپورتاژ، لینک سازی ( Link Building ) بصورت منشن، برندینگ و متن لینک ها انجام می پذیرد تا روند رشد وب سایت شما و افزایش رتبه سایت شما در نتایج گوگل انجام می پذیرد.

در کل خدمات سئو می تواند شامل موارد کلی ذکر شده باشد :

 1. سئو تکنیکال
 2. لوکال سئو یا سئو محلی
 3. لینک سازی و رپورتاژ
 4. آنالیز و مشاوره
 5. بازاریابی محتوا
 6. استراتژی سئو

فرآیند پیشبرد یک پروژه سئو بهینه سازی کدنویسی و ساختار وب سایت با رعایت اصول سئو در تگ های وب سایت آغاز می گردد.

در مرحله بعدی با آنالیز وب سایت و بررسی رقبا یک استراتژی دقیق برای محتوا و پیش برد مسیر بهبود و رشد وب سایت در نظر گرفته می شود تا سایت بعد از زمان شروع کار به مرور در نتایج گوگل قرار گیرد و با روند اصولی به رتبه های بهتری رسیده و ورودی وب سایت افزایش یابد.

پس از اینکه سایت در صفحه اول گوگل و حتی در رتبه های خوبی قرار گرفت برای حفظ جایگاه و گسترش کلمه های کلیدی فعالیت بیشتری نیاز خواهد بود تا ورودی وب سایت شما به مثال اگر شما نمایندگی تعمیر یخچال هستید بتوانید با کلمه هایی مانند “تعمیر یخچال در محل” یا “تعمیرکار یخچال در شهرک غرب” رتبه بگیرید تا با این گسترش کلمه های کلیدی ورودی بیشتری دریافت کنید.

contactus

چه خدماتی با چه هزینه ای برای وب سایت من مناسب می باشد؟

برای اینکه بتوان مشخص کرد چه خدماتی برای وب سایت شما و مناسب می باشد و چه بودجه ای را باید برای وب سایت شما در نظر گرفت توسط من و تیم من بصورت تخصصی انجام می شود. هزینه و نوع خدمات مورد نیاز برای وب سایت ها در هر زمینه کاری متفاوت می باشد که توسط من بررسی و اعلام می شود تا با بهترین نحو خدمات برای وب سایت شما انجام شود.

بیش از ۸۵ درصد ورودی بازدید سایت ها از طریق موتورهای جستجو بخصوص موتور جستجوی گوگل می باشد و این دلیلی برای داشتن خدمات سئو سایت شما گزینه ای برای شما می باشد که صاحبی وب سایتی هستنید یا تمایل به راه اندازی سایت دارید.

خدمات سئو با استراتژی هدفمند سازی برای افزایش بازدید کنندگان وب سایت شما در جهت رشد فروش و رونق کسب و کار شما بسیار اهمیت دارد. شایان ذکر می باشم که عوامل زیادی در تبدیل بازدید کننده به مشتری موثر هستند که ما در بخش مشاوره سئو این مسائل را به شکلی جداگانه در جلساتی در اختیار تیم فروش وب سایت شما قرار می دهد.

خدمات سئو شامل چه مواردی می باشد؟

یکسری از عموم خدماتی که در مبحث خدمات سئو قابل ارائه می باشد شامل موارد زیر می باشد :

 • لینک سازی یا تولید بک لینک
 • بررسی رسپانسیو و سازگاری
 • سرعت بارگذاری صفحات سایت
 • بهبود تجربه کاربری UX
 • تولید محتوا
 • فعالیت در شبکه های اجتماعی برای انتشار مطالب
 • به روز رسانی وب سایت

این موارد از موارد ابتدایی هر وب سایتی می باشد که می توانید با من برای دریافت این خدمات نیز در ارتباط باشید.

خدمات سئو وردپرس

wpseo

وردپرس یکی از سیستم های مدیریت محتوای بسیار محبوبی می باشد که در داخل ایران و خارج از ایران محبوبیت بسیاری پیدا کرده است.

از این سیستم مدیریت محتوا برای راه اندازی سایت شرکت ها، افراد، نهادها، مشاغل بزر و کوچک، سایت های وبلاگی، خبری و هر نوع سایت دیگری با هر موضوعی برای راه اندازی استفاده می شود که دارای قالب های آماده می باشد اما بهتر است برای هر وب سایتی قالب و ظاهری اختصاصی طراحی شود تا برای برندیگ تاثیر مثبتی بگذارد.

این پلتفرم محبوب وردپرس بخاطر کاربرپسند بودن و سادگی بسیار مورد استقبال افراد حرفه ای و حتی مبتدی قرار گرفته است.

وردپرس به دلیل اینکه هر سایتی بر روی این سیستم مدیریتی راه اندازی می شود براحتی در گوگل ایندکس می شود باید برای افزایش رتبه سایت خود روی این پلتفرم از یک متخصص سئو برای دریافت خدمات سئو وردپرس یا سایت وردپرسی استفاده کرد.

خدماتی که من برای سئو سایت وردپرسی شما امجام می دهم :

 • وب سایت وردپرسی شما برای موتورهای جستجو بدرستی بهینه خواهد شد
 • سرعت وب سایت شما افزایش خواهد یافت
 • بررسی وضعیت کاربرپسند بودن UX و بهینه سازی ظاهر سایت
 • نصب پلاگین های مورد نیاز
 • بررسی هاست و سرور سایت شما برای سرعت بارگذاری وب سایت شما
 • تنظیم نقشه وب سایت شما
 • تنظیم سئو محلی
 • لینک سازی برای وب سایت شما
 • برسی وضعیت جایگاه کلمه های کلیدی
 • بررسی محتوای وب سایت
 • بررسی لینک سازی داخلی وب سایت
 • پیگیری برای استفاده از کلمه های کلیدی هدفمند
wpseo2

بیش از ۹۰درصد عموم مردم زمانی که نیازی داشته باشند برای رفع نیازهیا خود از اینترنت استفاده می کنند و بحث جستجو در گوگل برای عموم مشخص شده و وب سایت هایی که در رتبه های برتر گوگل باشند می توانند بیشترین ترافیک و بازدهی را دریافت کنند.

هزینه خدمات سئو وب سایت خیلی کمتر از تبلیغات گوگل می باشد و امروزه هر کسب و کاری یک وب سایت دارد.

نیاز شما به یک متخصص برای خدمات سئو

هر وب سایتی برای اینکه بتواند در رتبه های خوبی قرار گیرد تا شما ورودی مناسبی داشته باشید تا بازدهی خوبی داشته باشید باید با یک متخصص سئو همکاری داشته باشید تا با رفع مشکلات وب سایت شما و بررسی وضعیت و حتی مدیریت تیم محتوا و مدیر سایت شما بتوانید رشد داشته باشید و بطور گسترده تری فعالیت خود را ادامه دهید.

ارائه خدمات سئو وردپرس تنها بخشی از خدماتی می باشد که من برای صاحبان وب سایت هایی که با پلتفرم وردپرس انجام می دهم و شما برای بهینه سازی وب سایت وردپرسی نیز می توانید با من در ارتباط باشید.

تعرفه سئو سایت وردپرسی با دیگر سیستم های مدیریت محتواها و حتی سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی نیز تفاوتی ندارد و تنها موضوعی که بر این امر تاثیرگذار می باشد مقدار سختی کلمه کلیدی، تعداد کلمه های کلیدی و وضعیت فعلی سایت از نظر قدمت و جایگاه می باشد.

contactus

انجام خدمات سئو سایت

برای شروع یک بهینه سازی وب سایت باید مسیر درستی را پیش رفت و قدم ها را بدرستی برداشت تا سایت شما در مسیر رشد قرار گیرد.

بخشی از خدمات سئو توسط تیم ما ارائه گزارش ماهیانه از عملکرد و روند انجام خدمات سئو وب سایت شما می باشد که با اطمینان خاطر نسبت به افزایش ورودی و پیشرفت کسب و کارتان از طریق وب سایت اطمینان خاطر حاصل شود.

با استفاده از ابزارهای مختلف وب سایت شما از نظر فنی بررسی شده و در ابتدا مشکلات فنی که در الویت قرار دارد رفع می گردد و در مرحله های بعد بر روی کاربرپسند بودن ظاهر سایت و محتوای سایت اقدام می شود تا ابتدا سایت کاملا بهینه شود.

بهبود سئو سایت

یکی از دلایلی که بر روند سئو سایت تاثیر گذار می باشد بهینه بودن وب سایت می باشد که بخش مهمی از بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ( SEO ) می باشد که باید تمام موارد مهم که نام می بریم را رعایت و رفع مشکل کرده باشید :

 1. بهینه سازی کد های وب سایت
 2. بهبود سرعت بارگذاری وب سایت
 3. بهینه سازی حجم تصاویر وب سایت
 4. بهینه بودن UX وب سایت

این ۴ مورد در مرحله ابتدایی وب سایت باید بررسی و رفع مشکل شوند و در مرحله بعدی وب سایت برای تهیه محتوای بهینه با سئو مناسب مواردی که ذکر می شود باید در تمام محتوای سایت رعایت شود :

 • عنوان مناسب Title
 • انتخاب سرتیتر مناسب
 • بررسی کیفیت محتوا
 • هدفمند بودن کلمه های کلیدی کاربردی
 • انتخاب کلمات کلیدی مناسب
 • کمیت محتوا
 • تولید محتوایی برای افزایش زمان ماندگاری کاربر در سایت
 • قابلیت تبدیل بازدید کننده به مشتری در محتوا
 • استفاده از سوال و جواب های درست
 • تولید محتوای هدفمند برای مخاطبین هدف
 • عدم خسته کنندگی محتوا
 • استفاده از ویدئو مناسب در محتوا

این موارد را در زمانی که برای تولید یک محتوای مناسب در نظر می گیرید رعایت کنید تا بتوانید بازخورد خوبی را در کنار یک محتوای با کیفیت و مناسب داشته باشید.

سایت هایی که از نظر تکنیکال و سئو داخلی بهینه باشند می توانند رتبه خوبی را کسب کنند، این موارد را در زمانی که از ما درخواست خدمات سئو وب سایت خود را دارید، توسط کارشناسان فنی دریافت خواهید کرد و تمام مواردی که نیاز به بهینه سازی دارد توسط گروه من انجام می گیرد و مسیر را با یک برنامه ریزی بسیار دقیق و کامل پیش خواهم برد تا با یک استراتژی سئو مناسب و درست بتوانیم رتبه های خوبی را کسب کنیم.

contactus

ارتقاء سئو سایت

ارتقاء سئو سایت به این معنی می باشد که وب سایت شما دارای مشکلاتی می باشد و از نظر جایگاه پیشرفتی نداشته و ندارد، پس شما نیاز به این دارید که بتوانید سایت خود را کاملا از نظر سئو داخلی بهینه سازی کنید.

تصور کنید شما سایتی را دارید که بطور تخصصی برای شما طراحی شده است اما از نظر سرعت و موارد داخلی اطلاعاتی برای بهبود بخشیدن ندارید و سایت شما نیاز به یک متخصص دارد.

من در خدمات سئو و در مراحل اولیه بر روی بهبود سرعت سایت و سئو داخلی فعالیت خواهم داشت تا در ابتدا مشکلات فنی سایت بهبود یافته و در مرحله بعد برای ارتقاء رتبه سایت برای دریافت رتبه خوب در گوگل تلاش خواهم کرد.

تمام مواردی که برای ارتقاء سئو سایت مفید هستند در لیست خدمات سایت من قرار دارد.

سئو تکنیکال Technical seo

سئو تکنیکال

یکی از ترسناکترین مراحل برای هر شخصی در سئو بخش تکنیکال یک وب سایت می باشد که با کسب تجربه بسیار آسان و لذت بخش می باشد.

سئو تکنیکال همانطور که از اسمش مشخص است تمام موارد به بخش فنی وب سایت می باشد که از نظر گوگل تمام موارد فنی سایت بسیار اهمیت دارند و برای رتبه گیری سایت نیز بی شک بسیار مهم می باشد. شما اگر از وب سایت های وردپرسی نیز استفاده کنید نمی توانید با کمک افزونه مشکلات فنی را رفع کنید و شاید افزونه ها تا ۲۰درصد در این موارد کمک کنند که برای تکمیل تمام موارد نیاز به گروه و متخصصی دارید تا با بررسی دقیق مشکلات فنی سایت را رفع و بهینه سازی کند.

مواردی که از نظر سئو تکنیکال باید قدم به قدم بررسی و بهینه کنید :

بررسی کد های قالب وب سایت

یکی از مهمترین قسمت های تکنیکال بهینه سازی کدهای قالب وب سایت می باشد که گوگل سایت ها را بصورت کد می بیند.

بهبود سرعت سایت

مبحث بهینه سازی و افزایش سرعت وب سایت یکی از تاثیرگذارترین مباحث در بازاریابی اینترنتی هر وب سایتی به حساب می آید. تاثیر سرعت یک وب سایت بر روی موفقیت در کسب رتبه های بهتر و رضایت کاربران وب سایت بسیار چشم گیر و از دید کاربر و گوگل بسیار اهمیت دارد.

تنظیم و فعال سازی SSL

وب سایت هایی که SSL دارند در ابتدای دامنه بجای http:// یک s بیشتر داشته https:// و از نظر گوگل افرادی که SSL دارند از نظر امنیتی مورد تائید هستند. گزینه ssl مخفف کلمه Secure Sockets Layer به معنی “لایه سوکت های امن” می باشد که یکی از فاکتورهای گوگل برای سئو یک وب سایت می باشد.

تنظیم و فعالسازی سایت مپ

نقشه سایت یا sitemap فایلی می باشد که در هاست سایت شما آپلود شده یا کد آنرا در کدهای اصلی سایت خود قرار می دهید و به خزنده های گوگل کمک می کند تا براحتی و بهتر سایت شما را بررسی و ایندکس کند.

بهینه سازی حجم تصاویر وب سایت

یکی از مواردی که می تواند تاثیر زیادی در سرعت بارگذاری وب سایت شما داشته باشد حجم تصاویر وب سایت می باشد که بر روی زمان بارگذاری وب سایت تاثیرگذار می باشد و از نظر کاربر و گوگل این یک گزینه منفی می باشد و تاثیر منفی بر روی سئو وب سایت شما دارد.

بهینه سازی لینک سازی داخلی

لینک سازی داخلی که یک صفحه را به صفحه های دیگر سایت متصل می کنیم و کاربران با کلیک بر روی این لینک ها به صفحه ها و دیگر بخش های وب سایت شما منتقل می شوند و ربات های گوگل نیز می توانند صفحه های جدید و مرتبط سایت شما را براحتی پیدا و ایندکس کنند. این امر در تقویت دیگر صفحه های سایت شما نیز تاثیرگذار بوده و در افزایش رتبه تمام صفحات سایت شما نیز تاثیرگذار می باشد.

بهبود ساختار وب سایت

هر وب سایتی که از نظر کاربران ساده و زیبا نباشد سایت خوبی نیست و شما باید سایت را در عین سادگی و زیبایی بهینه سازی کنید که در اصل کاربر پسند یا UX مناسبی داشته باشد را برای کاربران در نظر بگیرید.

تنظیم فایل robot.txt

تنظیمات فایل ربات بر روی راهنمایی ربات های گوگل برای بررسی و دسترسی رباتهای گوگل به سایت شما بسیار مهم می باشد.

بهینه سازی سایت برای تلفن های همراه (responsive)

بیشترین مقدار جستجو کاربران اینترنت در گوگل با موبایل می باشد و از نظر گوگل وب سایت هایی که برای موبایل بهینه سازی شده اند در الویت قرار دارند و این موضوع روی سئو وب سایت مورد اهمیت می باشد. از نظر کاربران سایت ها حالت موبایل سایت نیز اهمیت زیادی دارد برایشان و بیشتر در سایت هایی فعال خواهند بود که حالت موبایل زیبا و بهینه ای داشته باشند.

استفاده از اسکیما

نشانه گذاری اسکیما Schema Markup یکی از بخش های سئو داخلی وب سایت می باشد و به موتورهای جستجو کمک می کند تا اطلاعات مضاعفی نسبت به صفحه شما داشته باشند و امتیاز صفحه برای نمایش در گوگل نیز مفید می باشد.

بررسی سرچ کنسول

سرچ کنسول ابزار مهمی است که شما از طریق آن سایت خود را از نظر ارورها، وضعیت جایگاه و اطلاعات داده های گوگل نسبت به سایت شما کاربرد دارد که توسط یک متخصص باید بررسی شود.

بررسی ارورهای ۴۰۴

خطاهای ۴۰۴ به معنی یافت نشدن محتوا یا یک صفحه می باشد که باید جدی گرفت تا بتوان خطاهای سایت را رفع کرد تا سایت شما رشد منفی نداشته باشد.

سئو سایت تضمینی

سئو تضمینی سایت

بارها این موضوع را شنیده اید که افرادی تضمین به دریافت جایگاه در زمان خاصی را داده اند و در انتها با کارفرما به مشکل خوردن و باعث رنجوده خاطر شده کارفرما و مجری کار شده که این نوع تضمین از نظر متخصصین و حتی من یک اشتباه و دروغی بیش نیست.

تنها یک نوع تضمین برای وب سایت وجود دارد و آن نیز افزایش ورودی سایت بصورت هدفمند می باشد.

در رابطه با درخواست کارفرماهایی که برای سئو سایت خود به من مراجعه کرده بودند یک گزینه در ابتدا بررسی شد که خواستار دریافت یک جایگاه در کمترین زمان بودند و با جلسه ای که داشتیم مشخص شد اصلی ترین موضوعی که برای کارفرما اهمیت زیادی دارد افزایش ورودی وب سایتشان می باشد تا بتوانند بازدهی خوبی را دریافت کنند.

تضمین به زمان و جایگاه از نظر متخصصین گوگل یعنی سئو کلاه سیاه و این موضوع از نظر گوگل کلاهبرداری محسوب می شود و سایت هایی که این شیوه را پیش می گیرند از سمت گوگل شناسایی شده و از نتایج حذف می شوند که اصطلاحا گفته می شود سایت پنالتی شده است.

در سئو تضمینی ما چندین مورد را در نظر داریم تا رضایت کارفرما همیشه از الویت های ما باشد :

 1. رفع مشکلات فنی وب سایت
 2. هبود کاربرپسند بودن وب سایت
 3. فعال کردن بخش محتوای وب سایت
 4. بهینه سازی محتوای وب سایت
 5. بررسی رقبا
 6. هدفمند کردن ورودی سایت

در نهایت تمام این موارد منجر به افزایش ورودی هدفمند وب سایت می باشد.

قیمت خدمات سئو یا خدمات سئو قیمت

در مورد هزینه سوال های زیادی پرسیده می شود که هر سایتی بر اساس معیارهایی که دارد از جمله مهمترین آن ها میزان رقابت و سختی کلمه های کلیدی می باشد که بعد از بررسی می توان این موضوع را اعلام کرد.

فروش خدمات سئو

خدمات سئو همه می توانند در قالب یک پکیج ارائه شوند که دارنده وب سایت یا کارفرما طبق نیاز آنها می خواهند تعرفه را دریافت کنند که ما در قسمت منو وب سایت بخشی را با عنوان تعرفه سئو در نظر گرفته ایم که می توانید قیمت های پایه را از آنجا مشاهده کنید.

خدمات سئو شبکه های اجتماعی

افرادی هستند که در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و توئیتر فعالیت زیادی دارند و می خواهند روی صفحه آنها نیز این خدمات را دریافت کنند تا شبکه های اجتماعی آنها نیز رشد کرده و در نتایج جستجو دیده شود.

حتی کارفرمایانی داشته ایم که در کنار سایتشان درخواست خدمات سئو شبکه های اجتماعی را داشته اند و این خدمات نیز بصورت توافقی انجام میپذیرد.